NÇS Tarım

NÇS Türkiye’nin ve dünyanın en verimli ovalarından Çukurova’da kendi arazileri üzerinde yeni nesil sert ve yumuşak çekirdekli 65.000 sertifikalı meyve ağacına sahiptir. Üretim alanlarında 9 çeşit erik, 6 çeşit nektarin, 4 çeşit şeftali, 4 çeşit mandalina, 2 çeşit elma, 2 çeşit nar, limon ve hurma yetiştirilmektedir.

Tarımın her geçen gün yükselen değeri haline gelen NÇS, iç ve dış pazara yönelik meyve üretimini, en modern tarım teknikleri kullanarak gerçekleştirmektedir. Alanında deneyimli ziraat mühendisleri ve yurt dışından gelen uluslararası danışmanları ile izlenebilir tarım kriterlerine uygun meyve üretimi yapmaktadır. İnsan ve çevre sağlığı açısından kalıntı içermeyen yetiştirdiği sağlıklı ürünler ürünleri ile Türkiye, Avrupa ve Ortadoğu’nun önemli meyve tedarikçilerinden biri olmayı hedeflemektedir.

Yurt içi ve yurt dışındaki süper marketlerin taze meyve tedarikçisi olan NÇS modern tarımın alt yapısını bünyesinde barındırarak yurt dışı üretim standartlarında üretim yaptığını belgeleyen Global G.A.P ve yurt içinde güvenilir üretim yaptığına ilişkin İyi Tarım Uygulamaları sertifikalarına layık görülmüştür.

Kuzey yarım kürede en erken turfanda yetişen ürünlere de sahip olan NÇS, iç ve dış pazara yönelik meyve üretimini seçkin türlerle, yüksek kalite ve tonajda gerçekleştirmektedir.

NÇS Tarım; mevsiminin meyvelerini, hanelerin her odasına yayılacak eşsiz doğal kokusuyla birlikte adrese teslim gönderebilmek amacıyla, www.nuribeyciftligi.com online alışveriş sitesini de hayata geçirdi.

NÇS Gıda Tarım San. Tic. A.Ş
Y.K. Başkanı: Mustafa Nuri Çomu
Genel Müdür: Mehmet Nuri Çomu
Ürünler: Şeftali, Nektarin, Erik, Elma, Nar, Limon, Mandalina ve Hurma çeşitleri
Adres:

Yolgeçen Mah. Turhan Cemal Beriker Bulvarı No:565 PK 01355

Seyhan / Adana / Türkiye

Telefon:  +90 (322) 441 01 65
Faks: +90 (322) 441 02 50
Web: www.ncstarim.com.tr